пʼятниця, 24 січня 2014 р.

Центер правової допомоги "Інформуємо. Радимо. Пропонуємо"


На території села Березівки  в 2013 році була заснована Громадська Організація "Творчість. Ініціатива. Енергія" (керівник Анжела Зіненко).  Яка в рамках конкурсу, отримала грант,  в межах проекту “Мікрогранти для підтримки демократичних ініціатив в сільській місцевості”, який виконується Ресурсним центром АНГО за фінансування Національного фонду сприяння демократії, на проект "Інформуємо. Радимо. Пропонуємо" (керівник Дарія Ратушняк).

         В ході реалізації проекту, 23 січня на базі Березівської бібліотеки-філії було урочисте відкриття  Центру правової допомоги "Інформуємо. Радимо. Пропонуємо". На захід завітали гості з району, а саме, заступник голови Олександрійської РДА Ольга Іванівна Анісімова-Шило, Перший заступник начальника управління соціального захисту населення Олександрійської РДА Табачкова Ірина Михайлівна, начальник відділу Культури  Олександрійської РДА Ніна Миколаївна Воропайова, директор Олександрійської районної бібліотечної системи Чуянова Надія Миколаївна та жителі села Березівка. Під час заходу  було презентовано проект та робота Центру.

         Заручилися підтримкою влади та соціальних служб. Сільському жителю буде надана унікальна можливість безкоштовної консультативної та практичної допомоги від кваліфікованих спеціалістів мобільного соціального офісу, який діє при Олександрійської РДА. Для підвищення правової обізнаності жителів Протопопівської сільської ради  буде проведено інформаційно-просвітницьку кампанію, термін виконання якої з 16 січня 2014 року по 16 травня 2014 року. Та  Центру правової допомоги "Інформуємо. Радимо. Пропонуємо" буде діяти і після реалізації проекту.
Немає коментарів:

Дописати коментар