четвер, 9 листопада 2017 р.

«Дослідницька спадщина Миколи Смоленчука»

Щодо вшанування пам’яті Миколи Смоленчука,  9 листопада 2017 року, в Березівській бібліотеці-філії була проведена історична довідка «Дослідницька спадщина Миколи Смоленчука».
Бібліотекар, Анжела Зіненко зазначила, що  Кіровоградщина – це край літературних талантів. Вона дала Україні М. Кропивницького й І. Карпенка-Карого, Ю. Яновського й І. Микитенка, Є. Маланюка і В. Винниченка та багатьох інших. Серед тих, чиє слово глибоко шанує Кіровоградщина, зірково сяє ім’я Миколи Кузьмовича Смоленчука.Миколу Кузьмовича Смоленчука знали і знають не тільки в Кіровограді та області, не тільки в Україні, але й за її межами.
Кандидат філологічних наук, доцент КДПУ імені В.К. Винниченка, член Спілки письменників України передусім відомий як письменник і краєзнавець, який описав у своїх творах і наукових працях наш край, його талановитих людей. Так саме М. Смоленчук досліджував творчість А. Фета, який відвідував наше село і написав вірші про його чудові краєвиди.Захід супроводжувався слайд презентацією «Творчість Миколи Кузьмовича Смоленчука». В ході якої була презентована його книга «Смутна Доба».


Немає коментарів:

Дописати коментар