неділя, 31 грудня 2017 р.

«Хай щастить усім нівроку в кожен день нового року»

Нового року чекають всі як дорослі так і малеча. Отож, 30 грудня 2017 року, в переддень Нового 2018 року в Березівському СБК пройшло новорічне свято під назвою «Хай щастить усім нівроку в кожен день нового року». На цю подію діти, молодь і люди старшого покоління чекали з нетерпінням. Незважаючи на геть не зимову погоду, атмосфера в залі дійсно була по-зимовому - казкова і по-домашньому – тепла і затишна.
Завітали на свято і поважні гості, а саме керуючий Березівським відділенням ТОВ «Агродар ЛТД» Олексієв Григорій Пилипович, який привітав березівчан та передав слова привітання від директора Мірошніченка Володимира Івановича, та побажав здоров’я, щастя, миру, злагоди та затишку в кожному домі.

Місцеві аматори під керівництвом директора СБК Дарії Ратушняк та бібліотекара Анжели Зіненко підготували гарні номери художньої самодіяльності. Свято пройшло в атмосфері жартів, сміху, новорічних привітань і запальної музики. Музичне оформлення та майстерність аматорів Березівського СБК, зачаровувало глядачів, що постійними оплесками заохочувало учасників дійства. 


Інтригуючими були новорічні ігри, де всі учасники отримували цінні подарунки, спонсором яких була місцева агрофірма ТОВ «Агродар ЛТД». 

Немає коментарів:

Дописати коментар