Шукати в цьому блозі

четвер, 7 травня 2020 р.

« Подвиг. Перемога. Пам’ять»


                                                                                                                ПАМ'ЯТЬ
І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.


В. Симоненко
Щодалі в минуле відходять події Другої світової війни. 8–9 травня Україна вшанує День пам’яті та примирення з нагоди 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Перемога над фашизмом – це особлива подія в історії всього людства, яка вплинула на долі країн і народів, визначила подальший розвиток сучасного світу. Людські жертви, що були покладені на вівтар перемоги, приголомшують – це десятки мільйонів, але якою б колосальною не була її ціна, протилежний результат війни став би катастрофою планетарних масштабів.
З нагоди вшанування пам’яті жертв Другої світової війни у Березівській бібліотеці-філії, оформлено інформаційну експозицію: «Подвиг. Перемога. Пам’ять». Представлені на виставці матеріали розкривають історичну правду  про переможні та трагічні дні війни, змальовують образи учасників воєнних  подій Другої світової війни.
Усі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у пам'яті вдячних народів, і спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. Подвиги, здійснені нашими воїнами і трудівниками тилу, зробили їх героями.
Немає коментарів:

Дописати коментар